Polimeriniai padengimai

Įvairių pramonės šakų technologijų darbinės terpės pažeidžia naudojamą įrangą, jos komponentus, konstrukcijas. Tai turi įtakos įmonių darbo veiklos patikimumui bei avarijų rizikai. Metalinės talpos, rezervuarai, separatoriai, siurbliai, vamzdynai, metalinės ir betoninės konstrukcijos, kita įranga ir jų komponentai kenčia nuo agresyvių pramoninių terpių. Apsaugą nuo erozijos, korozijos, abrazyvo ir cheminio darbinių terpių poveikio suteikia ir užtikrina amerikiečių kompanijos CHESTERTON polimeriniai kompozitai. Jūs galite visiškai pasikliauti labiausiai išvystytoje ir didžiausioje JAV pramonėje bei kitų pasaulio šalių pramonėse išbandytomis, plačiai naudojamomis ir pasiteisinusiomis, pastoviai tobulinamomis ir atnaujinamomis, pilnai monolitiškomis bei aplinkai nekenksmingomis CHESTERTON ARC polimerinėmis dangomis:

1. Polimeriniai kompozitai metalo apsaugai – tai medžiagos, skirtos restauruoti, remontuoti ir apsaugoti bet kokią pramoninę įrangą, konstrukcijas ar jos komponentus nuo korozijos, erozijos, abrazyvo ir cheminio poveikio. 2. Polimeriniai kompozitai betono apsaugai – tai medžiagos, skirtos restauruoti, remontuoti ir apsaugoti bet kokias betono konstrukcijas nuo chemiškai agresyvių terpių ir abrazyvo poveikio.

CHESTERTON ARC polimerinių kompozitų parinkimu, dengiamų paviršių paruošimu ir padengimu užsiimame nuo 1996 metų. Mūsų polimerinių kompozitų padengimo specialistai yra apmokyti ir atestuoti kompanijoje CHESTERTON, kurios oficialiais atstovais Baltijos šalyse esame nuo 1997 metų. Per 16 darbo metų mūsų specialistai yra padengę daugiau nei 26000 m² paviršių įvairiose pramonės įmonėse.