Armatūros remontas

Ilgametę patirtį turinti specializuoto remonto mechanikos cecho, veikiančio Mažeikių naftos perdirbimo įmonėje nuo jos eksploatacijos pradžios, profesionalų komanda, aprūpinta specialia įranga ir vadovaudamasi galiojančių direktyvų ir standartų reikalavimais, atlieka įvairių tipų armatūros remontą:

1. Uždaromosios armatūros – kaištinių (angl. Gate valve), rutulinių (angl. Ball valve), peteliškinių (angl. Butterfly valve), adatinių (angl. Needle valve) sklendžių, įvairių tipų ventilių ir užkaišų (angl. Slide valve), atbulinių vožtuvų (angl. Check valve) remontas ir išbandymas. 2. Reguliuojančios armatūros – įvairių tipų reguliuojančių vožtuvų (angl. Control valve) remontas ir išbandymas. 3. Apsauginės armatūros – spyruoklinių ir impulsinių apsauginių vožtuvų (angl. Pressure Relief valve) remontas, suveikimo slėgio nustatymas, išbandymas.

Beflanšės (įvirintos) armatūros remontas atliekamas technologiniame objekte, flanšinės – ją demontavus ir pristačius į remonto mechanikos cecho dirbtuves. Armatūrą galime patys prieš remontą išmontuoti ir po remonto sumontuoti.Remonto technologija ir medžiagos yra parenkamos atsižvelgiant į darbinę terpę, technologinius bei skaičiuotinus parametrus, armatūros konstrukciją ir medžiagą, iš kurios jinai pagaminta.Armatūra išardoma, nustatomi defektai, detalių tinkamumas naudojimui ir remontui, atliekamas defektų remontas aplydant, tekinimo, šlifavimo, pritrynimo operacijas, detalių pakeitimas, armatūros surinkimas, riebokšlio įkamšos parinkimas ir užpildymas, atsparumo, sandarumo ir slėgio suveikimo bandymai. Atliekamas reduktorių remontas.Atsparumo, sandarumo ir slėgio suveikimo bandymams naudojami vokiečių firmos „Efco“ kompiuterizuoti stendai, registruojantys dokumentus ir formuojantys automatinio bandymo protokolus. Atliktiems remontams ir bandymams forminamos ataskaitos.